Firma InMotion Hosting, założona w 2001 roku, stała się zaufaną firmą hostingową, która zapewnia niezawodne działanie hostingu klasy biznesowej. InMotion zapewnia idealne połączenie niskiej ceny i innowacji technicznych , możesz się spodziewać doskonałego czasu pracy, szybkości, wydajności i funkcji technicznych, kiedy zarejestrujesz się i zostaniesz klientem. Ta recenzja hostingu InMotion ma na celu zapoznanie się ze wszystkimi szczegółami i przedstawienie wszystkich zalet i wad.

Zalety

  • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Dyski SSD we wszystkich planach
  • Zarządzany hosting WordPress we wszystkich planach
  • Darmowy prywatny certyfikat SSL
  • Bezpłatne migracje witryn bez przestojów
  • Darmowe automatyczne codzienne kopie zapasowe
  • Kreator stron internetowych BoldGrid
  • Innowacyjne technologie prędkości (SSD, PHP7, WP-CLI, CloudLinux, OptimumCache + więcej)

Wady

  • Opóźniona konfiguracja konta (weryfikacja ręczna)
  • Nie uwzględniono CDN

W tej recenzji InMotion Hosting powiem ci, czy tak jest naprawdę.

W tym miejscu przyjrzę się zaletom i wadom tej usługi hostingowej, aby zobaczyć, w jaki sposób zasługuje na swoją reputację jako niezawodny hosting, który może obsłużyć wszystkie Twoje potrzeby hostingowe dla rozwijającego się biznesu online.

PROFESJONALIŚCI HOSTINGOWI INMOTION

Zacznijmy od przyjrzenia się, jakie są zalety.

Obsługa klienta
Jeśli miałeś wcześniej doświadczenie z hostingiem, wiesz, jak łatwo początkowo zignorować czynnik obsługi klienta. Ale bez wątpienia będziesz mieć pewne problemy, a gdy pojawią się, potrzebujesz niezawodnego i szybkiego wsparcia.

Twoja firma dosłownie zależy od tego, ponieważ nawet krótka usterka w witrynie może oznaczać utratę wielu klientów. W InMotion mają wiele mocnych stron, jeśli chodzi o obsługę klienta:

Wsparcie w USA

Jednym z największych atutów korzystania z nich jest to, że masz gwarancję uzyskania wsparcia w Stanach Zjednoczonych . Oznacza to krótszy czas reakcji oraz wyższą jakość obsługi klienta.

Dodatkowo, przedstawiciele klienta, z którymi będziesz rozmawiać, są właściwie kompetentni. Wszyscy pracownicy pomocy technicznej muszą odbyć co najmniej 160 godzin szkolenia wewnętrznego, zanim będą mogli wchodzić w interakcje z klientami.

Przekonałem się, że faktycznie dysponują wiedzą specjalistyczną niezbędną do prawidłowego rozwiązywania unikalnych problemów i nie polegają tylko na skrypcie rozwiązywania problemów. Porównaj jednak ten hosting z innymi pozycjami w porównaniu Datrontech.

Świetny proces wdrażania

Mają też fantastyczny proces rozpoczęcia korzystania z ich usług hostingowych. Jest to duży bonus, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy uruchamiasz własną stronę internetową.

Wysyłają serię pomocnych e-maili z prośbą o pomoc na każdym etapie konfigurowania witryny na ich serwerze. Szczególnie pomocne jest to, że te e-maile są dostosowane do konkretnego typu witryny i jej głównego celu, dzięki czemu otrzymasz odpowiednie instrukcje konfiguracji.

Rezultatem końcowym jest to, że proces ten zapobiegawczo pozwala uniknąć wielu potencjalnych problemów wsparcia po zakończeniu konfiguracji, ponieważ zajmuje się nimi od samego początku.

Wiele kanałów komunikacji

Oferują również liczne możliwości uzyskania wsparcia dla klientów. Możesz zrobić czat na żywo za pośrednictwem ich strony internetowej, wysłać wiadomość e-mail , skorzystać z tradycyjnego systemu biletów , zadzwonić przy użyciu Skype lub zadzwonić pod numer 888.321.HOST (4678).

Znalazłem szybki czas reakcji dla każdego z nich. Możesz oczekiwać, że uzyskasz potrzebne wsparcie w odpowiednim czasie, co jest ważne, ponieważ liczy się każda minuta. Warto porównać ten aspekt z konkurencją – na przykład Hostgatorem, czy też GoDaddy.

Wsparcie 24/7

Jak każda dobra usługa hostingowa, ich zespół wsparcia zajmie się wszystkimi wyzwaniami, które napotkasz, bez względu na to, jak trudne mogą być – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wydajność i szybkość hostingu InMotion
Ich obsługa klienta nie jest jedyną rzeczą, na której wyróżnia się InMotion Hosting. Imponująca jest także szybkość i wydajność ich serwerów.

Do tej pory nigdy nie mieli poważnego przestoju i mają średni czas sprawności 99,97% , co jest naprawdę dobre dla usługi o ich rozmiarze. W rzeczywistości mają gwarancję dostępności przez 99,9% czasu .

Ponadto, w przeciwieństwie do wielu innych udostępnianych usług hostingowych, nie sprzedają zbyt wiele swoich serwerów. Innymi słowy, nie pozwalają na hostowanie zbyt wielu witryn na tym samym serwerze.

Zamiast tego ograniczają każdy serwer do tego, co może legalnie obsłużyć, co oznacza, że nawet jeśli wiele witryn osiąga szczytowy ruch w tym samym czasie, serwer może sobie z tym poradzić lepiej.

Oprócz powyższego istnieje szereg bardziej unikalnych funkcji, które IMH stosuje, aby zapewnić swoim klientom hostingowym szybkość działania, szybkość i bezpieczeństwo:

Dyski SSD dla wszystkich swoich serwerów

Po pierwsze, każdy serwer jest obsługiwany przez dyski SSD (Solid-State Drive), a nie tradycyjny dysk HDD (dysk twardy).

Ponieważ dyski SSD są oparte na mikroukładach (niemechaniczne), zamiast na dyskach, odzyskiwanie przechowywanych danych jest znacznie szybsze.

Oznacza to krótszy czas ładowania i szybszy dostęp do danych dla osób korzystających z Twojej witryny, co oznacza, że mniej osób opuszcza Twoją witrynę, ponieważ trwa to zbyt długo.

Według InMotion i wewnętrznych testów przeprowadzili:

Dyski SSD działają około 20 razy szybciej niż dyski HDD
Dyski SSD były w stanie przepchnąć około 65% więcej danych z serwera
W czasie wysokich żądań We / Wy te liczby danych wzrosły do około 95% w porównaniu z dyskami twardym.

pociąg jadący szybko po torach

Wiele centrów danych i stref prędkości maksymalnej

Innym unikalnym elementem InMotion jest to, że zamiast jednego centrum danych obsługującego cały kraj, mają wiele centrów danych.

Kupując ich usługi, możesz wybrać lokalizację, która najlepiej Ci służy (w zależności od tego, skąd pochodzi większość Twoich klientów lub odwiedzających).

Aby sprawdzić, które centrum danych działa najlepiej dla Twojej lokalizacji, mają nawet test pobierania plików, którego możesz użyć na ich stronie internetowej, aby porównać, które centrum zapewnia szybszą obsługę!

Ponieważ mają wiele centrów danych, mają także to, co nazywają Strefami Prędkości Maksymalnej, które odnoszą się do lokalizacji geograficznych w pewnym zakresie ich centrów. Jeśli znajdujesz się w strefie maksymalnej prędkości, obiecują, że Twoja witryna i poczta e-mail mogą działać nawet 6 razy szybciej.

Silny nacisk na bezpieczeństwo

Traktują bezpieczeństwo poważnie, ponieważ będą monitorować bezpieczeństwo serwera 24/7 . Twoje witryny są objęte ochroną DDoS , zaawansowanymi systemami zapory, takimi jak ModSecurity, a także niestandardowymi regułami zapory.

Funkcje Solid WordPress

Oferują zarządzany hosting WordPress na wszystkich planach, pod względem podstawowych aktualizacji autopinstalatora WordPress i łatania typowych luk bezpieczeństwa.

Wszystkie strony WordPress działa na CloudLinux platformie OptimumCache włączona.
Możesz wybrać, aby WordPress był wstępnie zainstalowany podczas rejestracji lub możesz przesłać prośbę o przeniesienie witryny.
Wszystkie strony WordPress są wyposażone w integrację WP-CLI (narzędzie wiersza polecenia do zarządzania instalacją WordPress, co oznacza, że ​​możesz aktualizować wtyczki, konfigurować instalację i wiele więcej, bez korzystania z przeglądarki internetowej).
PHP 7 jest dostępny na serwerze InMotion WordPress. PHP 7 pomaga stronom WordPress działać nawet 2 do 3 razy szybciej niż poprzednie wersje PHP.
InMotion Hosting oferuje DARMOWE prywatne certyfikaty SSL we wszystkich planach Shared Business Hosting, VPS Hosting i Dedicated Server. Klienci IMH mogą teraz łatwo zabezpieczyć swoje strony internetowe w celu bezpiecznego przeglądania za pomocą jednego kliknięcia.

Cechy:

Domain Validated SSL
256-bitowe szyfrowanie
Obsługiwane przez Comodo i cPanel
Bezpłatne automatyczne odnawianie SSL
Oferowanie bezpłatnych prywatnych certyfikatów SSL to świetny ruchdoskonały obowiązkowy w przypadku witryn e-commerce, ponieważ bezpłatny certyfikat SSL umożliwia bezproblemowe przyjmowanie płatności i przeprowadzanie transakcji online.

kłódka szyfrowa na klawiaturze

Darmowe kopie zapasowe witryny

Oprócz dobrej obsługi klienta i wysokiej jakości hostingu, odkryłem, że mają one kilka innych poważnych zalet do rozważenia.

Jednym z nich jest to, że oferują bezpłatne kopie zapasowe witryny . Często zdarza się, że usługi hostingowe regularnie wykonują kopie zapasowe, ale nierzadko oferują one pobieranie kopii zapasowych za darmo.

Większość usług hostingowych pobiera opłatę, gdy potrzebujesz awaryjnej kopii zapasowej, ale InMotion nie.

Istnieje kilka ograniczeń dotyczących kopii zapasowych dołączonych do konta. Przywrócenie konta jest bezpłatne, ale ograniczone do jednego raz na 4 miesiące. Opłata za dodatkowe przywrócenie będzie wynosić 49 USD. Ponadto, jeśli Twoja witryna jest większa niż 10 GB, kopia zapasowa nie zostanie utworzona automatycznie.

Darmowa migracja strony

Kolejną zaletą jest to, że jeśli przenosisz swoją witrynę z jednej usługi hostingowej do swojej, oferuje bezpłatną usługę transferu witryny . Ich strona internetowa obiecuje również, że podczas wykonywania tego transferu witryna przestanie działać.

Jest kilka ostrzeżeń, o których powinieneś wiedzieć. Migracja kont e-mail jest uwzględniana tylko w przypadku migracji cPanel. Migracje inne niż cPanel mogą wymagać ręcznej migracji wiadomości e-mail. Mogą obowiązywać opłaty za transfery witryn składających się z więcej niż 3 witryn i / lub baz danych lub więcej niż 5 GB danych.

Elastyczność

Wreszcie, jeśli chodzi o usługę hostingową, która, szczerze mówiąc, jest tak stara dla swojej branży, z pewnością nie pozostaje w tyle. Oferują wiele opcji, co oznacza, że ​​masz dość elastyczności w swoich witrynach.

Gdy hostujesz za ich pośrednictwem, uzyskujesz doskonałą integrację aplikacji Google, a dzięki ich licznym partnerstwom z usługami e-commerce możesz uzyskać wiele wsparcia e-commerce oraz integracji aplikacji.

Oferują również unikalną usługę integracji WordPress , w tym preinstalację WordPress jako opcję przy zakupie hostingu za ich pośrednictwem.

Zapewniają również bezpłatną reklamę o wartości 250 USD . Dostajesz 100 USD kredytów Google AdWords, 75 USD kredytów reklamowych Bing i 75 USD kredytów reklamowych Yahoo, aby pomóc Ci zwiększyć jakość ruchu na swojej stronie.

Potężny kreator stron internetowych

BoldGrid jest intuicyjny i łatwy w użyciu dzięki funkcjom takim jak przeciąganie i upuszczanie, darmowe, gotowe i responsywne motywy. Dodatkowo zawiera funkcje takie jak wbudowane pozycjonowanie stron i tworzenie stron internetowych.

I w przeciwieństwie do innych twórców stron, jest całkowicie darmowy i masz 100% własności i pełną kontrolę nad własną witryną.

rozpiska z finansami

Punkt cenowy

Prawdopodobnie największą wadą jest to, że jego cena jest wyższa niż w przypadku większości innych hostowanych usług hostingowych oferujących podobne usługi.

Dostajesz jednak to, za co płacisz, a dzięki opcjom obsługi klienta oraz bezpłatnym tworzeniu kopii zapasowych i przywracaniu, bezpłatnym usługom migracji i wielu innym bezpłatnym aplikacjom, sądzę, że nadrabiają to w innych obszarach.

Umowa na cały rok

Kolejną wadą jest to, że kiedy kupujesz ich usługi, jesteś zamknięty roczną umową . Oznacza to, że bierzesz trochę hazardu, że będziesz z niego zadowolony i będzie wart swojej ceny.

Oferują jednak bardzo hojną 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy , więc ostatecznie ryzyko nie jest takie złe. Standardem branżowym jest 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Gwarancja jest szczególnie reasekuracyjna, jeśli płacisz z góry przez cały rok, aby uzyskać lepszą cenę. Należy jednak pamiętać, że gwarancja zwrotu pieniędzy nie obejmuje żadnych dodatkowych zakupów, takich jak certyfikaty SSL lub rejestracje nazw domen.

Limit liczby witryn

Innym negatywnym stwierdzeniem jest to, że klienci są zazwyczaj ograniczeni do liczby witryn, które mogą hostować na jednym koncie . Jednak dotyczy to tylko pakietów Launch and Power (pakiet Pro pozwala na nieograniczoną liczbę stron z dodatkami).

Jeśli więc planujesz prowadzić znaczną liczbę stron internetowych, być może będziesz musiał wziąć pod uwagę innego hosta lub po prostu być przygotowany na zapłacenie nieco więcej za pakiet Pro. Ale jeśli potrzebujesz tylko kilku witryn, nie powinno to mieć żadnego wpływu na Ciebie.

Powolna konfiguracja konta

Mają surowe zasady zapobiegania oszustwom (co jest dobrą rzeczą), a wszyscy nowi klienci muszą zweryfikować zakup hostingu, przechodząc przez proces weryfikacji telefonicznej .

Ale twoje konto hostingowe zostanie aktywowane tego samego dnia roboczego.

Weryfikacja konta jest bezproblemowa i bezproblemowa, ale oznacza to, że nie będziesz w stanie uzyskać natychmiastowego dostępu do konta hostingowego i może być niewygodny dla niektórych użytkowników, szczególnie dla osób spoza Stanów Zjednoczonych.

Plany I Ceny Hostingu Inmotion​

inMotion Hosting oferuje szereg usług hostingowych, od VPS i serwerów dedykowanych, po hosting w chmurze i WordPress. Ale tutaj omówię tylko ich udostępnione pakiety hostingowe.

Oferują 3 wspólne plany hostingowe: Uruchomienie, Power i Pro .

Porównanie Planu Hostingowego

Który plan hostingowy powinienem otrzymać?

Oto porównanie Launch vs. Power i Power vs. Pro InMotion Hosting , gdzie zarysowuję kluczowe różnice między pakietami hostingu biznesowego Launch, Power i Pro.

Uruchomienie InMotion Hosting vs. Power Review
Oczywistą różnicą między planem uruchomienia a planem zasilania jest oczywiście cena. Plan uruchomienia to poziom wejścia InMotion, a zatem jego najtańszy wspólny plan hostingu.

Dzięki planowi zasilania możesz obsługiwać do 6 stron internetowych, a plan jest gotowy na e-commerce z instalacjami koszyka na zakupy dla WooCommerce, PrestaShop, Magento, OpenCart, osCommerce i DrupalCommerce. Plan zasilania daje również wspólny certyfikat SSL .

Powinieneś rozważyć wybór planu zasilania, jeśli:

Chcesz mieć możliwość hostowania 6 zamiast 2 stron internetowych
Zainstalowano e-commerce i koszyki
Chcesz bezpłatny wspólny certyfikat SSL
InMotion Hosting Power vs. Pro Review
Istnieje kilka różnic między planem Power a Pro. Plan Pro oferuje prawie nieograniczone wszystko (strony internetowe, domeny, bazy danych itp.), A Plan Pro zapewnia około 4x więcej zasobów, a także dodatkowe funkcje, takie jak wsparcie na poziomie pro .

Jeśli chcesz rozwinąć i hostować więcej witryn (więcej niż 6 witryn, na które pozwala plan zasilania), plan Pro byłby dla Ciebie lepszą opcją.

Powinieneś rozważyć wybranie planu Pro, jeśli:

Chcesz „nieograniczonej” wszystkiego
Chcesz serwer z większą ilością zasobów
Potrzebujesz wsparcia na poziomie profesjonalnym

Który Plan Hostingu Inmotion Jest Dla Ciebie Najlepszy?​

Teraz masz nadzieję, że możesz lepiej wybrać odpowiedni plan hostingu współdzielonego z InMotion. Pamiętaj, że zawsze możesz przejść na wyższy poziom i przejść na wyższy plan hostingowy, jeśli potrzebujesz więcej zasobów i funkcji.

Na podstawie mojego osobistego doświadczenia, oto moja rekomendacja dla ciebie:

Jeśli zaczynasz i zamierzasz prowadzić podstawową stronę internetową, zalecamy zarejestrowanie się w planie uruchamiania .
Polecam zarejestrować się w planie zasilania, jeśli zamierzasz uruchomić WordPress, inny CMS lub witrynę obsługiwaną przez e-commerce .
Polecam zarejestrować się w planie Pro, jeśli zamierzasz uruchomić WordPress, inny CMS lub witrynę e-commerce, ale potrzebujesz więcej zasobów i funkcji .